Ahoj! Jmenuju se Tomáš Kuthan a vítám Vás na mých stránkách jako TKcoach. Od svých 6 let se zabývám sportem, cvičením, jídlem, prostě obecně zdravým životním stylem. Působím v Pardubicích.

Moje poslání je úplně jednoduché. Jsem tu pro Vás proto, abych Vám pomohl, poradil nebo vysvětlil, jak správně cvičit, jak se správně stravovat, ale hlavně, jak neztrácet peníze a čas zbytečnýma nesmyslama. Točím různá videa o cvičení a stravování tak, aby to pro Vás bylo zábavné, užitečné, ale hlavně, aby to mělo smysl a něco Vám to dalo.

Proč byste si měli vybrat zrovna mě? Nejsem někdo slavný, nejsem nejlepší a ani nejsilnější trenér na světe, ale na druhou stranu mám spoustu zkušeností a budu Vám dávat užitečné rady, kterými se Vás budu snažit motivovat, abyste dosáhli svých vysněných cílů.

Moje úspěchy

Za svoji sportovní kariéru (hlavně atletickou) jsem zjistil a na sobě vyzkoušel spoustu věcí, které fungují nebo nefungují, ale hlavně jsem zjistil, že pokud chcete něčeho dosáhnout, tak je potřeba dřít a dřít, protože dnes není nic zadarmo. Moje práce je tedy jako osobní trenér, online trenér, ale taky jako výživový poradce. Jestli jsi začátečník nebo pokročilý a chceš začít cvičit a mít nějaké výsledky, nebo prostě chceš jenom začít sportovat a zdravě se stravovat, ale nevíš jak na to, tak neváhej a kontaktuj mě.

V roce 2017 jsem také absoloval kurz na fitness trenéra (trenérský kurz Fit-Pardubice s lektorem Michalem Soudkem), který mi rozšířil obzory a hlavně vylepšil mé znalosti. Vždycky jsem si předtím myslel, že všechno vím a dělám správně, nicméně díky tomuto kurzu jsem zjistil, že vždy je prostor pro zlepšení a rozšíření nových znalostí. Získal jsem tak certifikát, díky němuž mohu pomáhat lidem v dosažení jejich cílů, ať už jde o hubnutí, nabírání a všechno ostatní, co se zdravého životního stylu týče.