Ahoj! Jmenuju se Tomáš Kuthan a vítám Vás na mých stránkách jako TKcoach. Od svých 6 let se zabývám sportem, cvičením, jídlem, prostě obecně zdravým životním stylem. Působím v Pardubicích a v Praze.

Moje poslání je úplně jednoduchý. Jsem tu pro Vás proto, abych Vám pomohl, poradil nebo vysvětlil, jak správně cvičit, jak se správně stravovat, ale hlavně, jak neztrácet peníze a čas zbytečnýma kravinama. Točím různá videa o cvičení a stravování tak, aby to pro Vás bylo zábavné, užitečné, ale hlavně, aby to mělo smysl a něco Vám to dalo.

Proč byste si měli vybrat zrovna mě? Nejsem někdo slavný, nejsem nejlepší a ani nejsilnější trenér na světe, ale na druhou stranu mám spoustu zkušeností a vše se budu snažit dohnat svoji poctivostí, důsledností, ale taky radami, kterými se Vás budu snažit motivovat, abyste dosáhli svých vysněných cílů.

Moje úspěchy

Za svoji sportovní kariéru (hlavně atletickou) jsem zjistil a na sobě vyzkoušel spoustu věcí, které fungují nebo nefungují, ale hlavně jsem zjistil, že pokud chcete něčeho dosáhnout, tak je potřeba dřít a dřít, protože dnes není nic zadarmo. Moje práce je tedy jako osobní trenér, online trenér, ale taky jako výživový poradce. Jestli jsi začátečník nebo pokročilý a chceš začít cvičit a mít nějaké výsledky, nebo prostě chceš jenom začít sportovat a zdravě se stravovat, ale nevíš jak na to, tak neváhej a kontaktuj mě.

V roce 2017 jsem také absoloval kurz na fitness trenéra (trenérský kurz Fit-Pardubice s lektorem Michalem Soudkem), který mi rozšířil obzory a hlavně vylepšil mé znalosti. Vždycky jsem si předtím myslel, že všechno vím a dělám správně, nicméně díky tomuto kurzu jsem zjistil, že vždy je prostor pro zlepšení a rozšíření nových znalostí. Získal jsem tak certifikát, díky němuž mohu pomáhat lidem v dosažení jejich cílů, ať už jde o hubnutí, nabírání a všechno ostatní, co se zdravého životního stylu týče.